Tävlingsresultat

Tävlingsresultat

Tävlingsresultat från 2019-06-03 till 2020-06-03.

  Klass Plats UP Tävlande

2020-05-02  -  Nissansnurren (INSTÄLLD!), Halmstad

B35C Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
BVR Markus Lindgren & Ida Carlsson (ÖDF)
B35R Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)

2020-04-18  -  Tändsticksbuggen (INSTÄLLD!), Jönköping

B35R Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)

2020-04-18  -  Jönköpings Trofen (INSTÄLLD!)

B35C Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
BVB David Johansson & Nicole Fridvall (ÖDF)

2020-04-04  -  Lundasnurren Distriktscupen Nationell (INSTÄLLD!), Lomma

BVX David Johansson & Nicole Fridvall (ÖDF)
B35X Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)

2020-04-04  -  Lundasnurren Utmaningen Slow - Bugg (INSTÄLLD!), Lomma

BX David Johansson & Nicole Fridvall (ÖDF)
BX Maria Sönnerljung & Olivia Dahlgren (ÖDF / GÅS)

2020-04-04  -  Lundasnurren Utmaningen Bugg (INSTÄLLD!), Lomma

BX Markus Lindgren & Ida Carlsson (ÖDF)

2020-04-04  -  Lundasnurren (INSTÄLLD!), Lomma

B35C Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
BVR Markus Lindgren & Ida Carlsson (ÖDF)
B35R Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)
B35R Jörgen Ransmark & Marita Ransmark (ÖDF)

2020-03-14  -  SHDSF Distirktscupen Skåne-Halland 2020 deltävling 1 (INSTÄLLD!), Tyringe

BVX David Johansson & Nicole Fridvall (ÖDF)
B35X Kent Ahlgren  & Jessica Sylvest Hansen (ÖDF / DFDÅL)
B35X Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
B35X Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)

2020-03-14  -  Tyrebuggen 2020 Utmaningen (INSTÄLLD!), Tyringe

BX Markus Lindgren & Ida Carlsson (ÖDF)
BX Kent Ahlgren  & Jessica Sylvest Hansen (ÖDF / DFDÅL)
BX Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)

2020-03-14  -  Tyrebuggen 2020 (INSTÄLLD!), Tyringe

B35C Kent Ahlgren  & Jessica Sylvest Hansen (ÖDF / DFDÅL)
B35C Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
B35C Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)
BVR Markus Lindgren & Ida Carlsson (ÖDF)
B35R Stefan Riese & Ann Riese (ÖDF)
B35R Richard Nygren & Jannica Nilsson (ÖDF)
B35R Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)

2019-11-23  -  Bogesundsbuggen, Ulricehamn

B35R 2 / 11 Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)

2019-11-17  -  Sundspärlan Cup Utmaningen, Helsingborg

BX 4 / 24 Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
BX 18 / 24 Kent Ahlgren  & Jessica Blomqvist  (ÖDF)

2019-11-17  -  Sundspärlan Cup, Helsingborg

BVR 9 / 14 Kent Ahlgren  & Jessica Blomqvist  (ÖDF)
B35R/BGR 1 / 21 Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
B35R/BGR 6 / 21 Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)
B35R/BGR 14 / 21 Stefan Riese & Ann Riese (ÖDF)
B35R/BGR 14 / 21 Jörgen Ransmark & Marita Ransmark (ÖDF)
BVC/B35C 7 / 10 Lars-Åke Rosenqvist & Annika Rosenqvist Otterström-Rosenqvist (ÖDF)
BVC/B35C 8 / 10 Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)
BWVR/BW35R 1 / 5 David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)

2019-11-17  -  SHDSF Distriktscupen Deltävling 5, Helsingborg

B35R 1 / 11 Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
B35R 5 / 11 Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)
B35R 11 / 11 Jörgen Ransmark & Marita Ransmark (ÖDF)
B35R S / 11 Stefan Riese & Ann Riese (ÖDF)
B35X / 6 Lars-Åke Rosenqvist & Annika Rosenqvist Otterström-Rosenqvist (ÖDF)
BVR Kent Ahlgren  & Jessica Blomqvist  (ÖDF)
BVX David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)

2019-11-17  -  DM Skåne-Halland, Helsingborg

BV 1 / 8 David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)

2019-11-09  -  Nässjöbuggen GP

BVB/BJA 19 / 24 David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)

2019-11-02  -  Arlabuggen, Götene

B35C 16 / 22 Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)

2019-11-02  -  Parkbuggen, Götene

B35C 13 / 17 Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)

2019-10-26  -  Jiversbuggen, Växjö

B35R 6 / 13 Kent Ahlgren  & Jessica Sylvest Hansen (ÖDF / DFDÅL)

2019-10-26  -  Växjöbuggen GP

BJA/BVB 10 / 18 David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)

2019-10-05  -  Yllebuggen utmaningen, Marieholm, Eslöv

BX Kent Ahlgren  & Jessica Blomqvist  (ÖDF)
BX Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)

2019-10-05  -  SHDSF Distriktscupen deltävling 4, Marieholm

BVX David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)
B35X Lars-Åke Rosenqvist & Annika Rosenqvist Otterström-Rosenqvist (ÖDF)

2019-10-05  -  Yllebuggen, Marieholm

BGC/B35R/BGR 1 Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
BGC/B35R/BGR 5 Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)
BGC/B35R/BGR 9 Jörgen Ransmark & Marita Ransmark (ÖDF)
BGC/B35R/BGR 15 Stefan Riese & Ann Riese (ÖDF)
B35C 3 Lars-Åke Rosenqvist & Annika Rosenqvist Otterström-Rosenqvist (ÖDF)
B35C 4 Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)
BVR 7 Kent Ahlgren  & Jessica Blomqvist  (ÖDF)
BVR 9 Johan S Hansen & Jessica Sylvest Hansen (ÖDF / DFDÅL)
BW35C/BW35R/BWVR 1 David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)

2019-09-14  -  PiratenPokalen 2019 Slowbugg, Sjöbo

BX 4 Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
BX 10 Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)
BX 10 Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)

2019-09-14  -  PiratenPokalen 2019 Utmaningen, Sjöbo

BX 8 Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
BX 11 Kent Ahlgren  & Jessica Blomqvist  (ÖDF)
BX 20 Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)

2019-09-14  -  PiratenPokalen 2019 SHDSF Distriktscupen Deltävling 3, Sjöbo

BVX 1 David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)

2019-09-14  -  PiratenPokalen 2019, Sjöbo

B35R/BGR 1 / 20 Daniel Stålnacke & Maria Sönnerljung (ÖDF)
B35R/BGR 4 / 20 Mattias Gregorius & Martina Gregorius  (ÖDF)
B35R/BGR 14 / 20 Jörgen Ransmark & Marita Ransmark (ÖDF)
B35R/BGR 14 / 20 Stefan Riese & Ann Riese (ÖDF)
BVR 3 / 11 Kent Ahlgren  & Jessica Blomqvist  (ÖDF)
B35C/BGC 5 / 5 Jens Magnusson & Karin Magnusson (ÖDF)
BW35C/BW35R/BWVR 2 / 3 David Johansson & Nicole Fridvall (GÅS / ÖDF)